KONST / Ramar / Ram 7596079
nr 759 6079
Ram
förgylld, 1800-tal, med oljemålning, får, ramens innermått: 65x108
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:30:28
21/5 17:33:57
Tilgman Keramik